KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12609065
nr 1260 9065
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Akvarell, Man på vandring, signerad, -58,36x25
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 juni 2019
kl 18:39:53
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg